Supervisie
Dorle Lommatzsch biedt supervisie aan de professional:
- Als je bekend bent met mindfulness
- Als je mensen reeds professioneel begeleidt en wilt leren begeleiden op basis van trauma-sensitieve mindfulness
- Als je nieuwsgierig bent naar de werking van de polyvagaaltheorie en het tolerantievenster (als dit voor jou nieuwe begrippen zijn, is dat geen probleem)
- Als je je eigen functioneren wilt verbeteren door middel van kennis over trauma-geïnformeerde mindfulness
- Als je anderen wilt leren begeleiden om vanuit een mindfulness attitude in het werk te staan.
Begeleiding via zoom of skype is mogelijk.
Kosten € 120
Datum en tijd op afspraak.
Let op: via de afspraakplanner kun je alleen 15 minuten inplannen. Zorg er daarom voor dat na jouw geplande afspraak de agenda nog 1 uur vrij is én stuur me een mail dat je een heel uur hebt geboekt.
Begeleiding via zoom is mogelijk. Geef in je factuur duidelijk aan of je de afspraak via Zoom, of op een fysieke locatie wilt maken. De locatie bevindt zich in Tilburg.
Bij betaling ontvang je direct jouw factuur in je mailbox.
Plan hier zelf je afspraak in (of ga direct naar betalen) Supervisie inplannen
€ 120,00
